Üyelik Ödemesi

Hesap Sahibi : Feyzi Nursal ÖZBEY

Papara Hesap Numarası : 1715409130

Halk Bankası IBAN Numarası : TR 69 0001 20009 4840 0001 0084 46

Üyelik Düzeyi 1- 1 Yıllık Üyelik Ücreti : 1 $

[simpay id=”2024″]

  Üyelik Düzeyi 2- 1 Yıllık Üyelik Ücreti : 2 $

[simpay id=”3329″]

Üyelik Şartları :

1-Genel Kültür ve Coğrafya Bilimi Sitesine  ücretli veya ücretsiz üye olunabiliyor. Ücretsiz üye olmak isteyenler Hesap Girişi bölümünde bulunan  Üye Kayıt Ol bölümünü tıklayarak ekrana gelen formda istenen bilgileri doldurarak kendi belirledikleri kullanıcı adı ve şifresi ile Genel Kültür ve Coğrafya Bilimi Sitesine hemen giriş yapabilirler. Ücretli Üye olmak isteyenler de aynı Ücretsiz Üye olmak isteyenlerin yapmış olduğu yöntemle Hesap Girişi bölümünden Üye Kayıt Ol bölümünü tıklayarak oturum açtıktan sonra  Site sayfası içinde Üye Ol bölümünden Banka Kredi Kartı Ödemesi ile veya EFT , havale gönderme işlemleri ve dijital hizmet siparişi üzerinden isteğe bağlı 1 Yıllık veya 2 Yıllık ödeme seçeneklerinden birini seçip, üyelik ücretini ödemeleri gerekiyor. Üye olma iki tür ödeme üyelik düzeyine göre gerçekleşmektedir. Üyelik Düzeyi 1  ve Üyelik Düzeyi 2 şeklinde olmaktadır. 

1-) Üyelik Düzeyi 1 : Sadece Coğrafya Bölümü Konularına ait yazılara ve bazı sayfalara erişimi kapsıyor. Tüm yazılara ve sayfalara erişim hakkı yoktur.

 1 Yıllık Kullanım Ücreti : 1$ dır.

2-) Üyelik Düzeyi 2 : Coğrafya Bölümü konularıyla birlikte Tarih, Sosyal Bilgiler, Vatandaşlık Bilgisi ,Türk Edebiyatı gibi kültür derslerine , tüm sayfa ve yazılara erişim hakkını kapsar.

1 Yıllık Kullanım Ücreti : 2 $ dır.

Üyelik Düzeyi  2’ye üye olanlar  ziyaretçiler bu sitedeki tüm sayfalara ve yazılara erişim hakkını elde eder. Yıllık üyelik ücreti 2 $ dır. Bu ücreti veren bütün üyeler Genel Kültür ve Coğrafya Bilimi Sitesi’ndeki tüm sayfalara ve yazılara sınırsız bir şekilde erişim hakkını elde eder. Yıllık üyeliği sona eren üyelerin istedikleri takdirde yıllık üyelik ücreti her yıl belirlenen resmi enflasyon oranı artışına göre belirlenen tutarı ödedikten sonra üyelikleri devam edecektir.

2-Üyeler sitelerdeki yazılara yorum yaparken hakaret ve küfür içermeden, her türlü eleştiriyi özgürce yapabilir.

3-Üyeler yorum ve içeriklerinde siyasi partilerin propagandasını yapamazlar. Kurallara uymayan üyelerin üyelikleri sonlandırabilirler. Üyeliği sonlandırılan üyelerin ücretleri iade edilmez.

4-Üyeler istedikleri zaman üyeliklerini sonlandırabilirler.

 GENEL KÜLTÜR VE COĞRAFYA BİLİMİ SİTESİNE ÜYELİK BAŞVURU FORMU

Üyelik isteği  : ( Parantez içine x işaretini koyunuz.)

1 Yıllık Üyelik  Düzeyi 1     (      )  1 $

1 Yıllık Üyelik  Düzeyi 2     (       )  2$

KULLANICI ADI ( GEREKLİ )  :

E- POSTA         ( GEREKLİ )    :

Adı        :

Soyadı   :

Cep Tel :

Cinsiyet :

Üyelik Başlama Tarihi :

Üyelik Düzeyi 1  : 1 $

Üyelik  Düzeyi 2 :  2$

İletişim E-posta Adresi : 1-) gkvcbs@gmail.com 2-) genelkulturvecografya@gmail.com

Yukarıdaki bilgileri dolduran üyeler E- posta hesabımıza bu formun bir benzerini  göndererek ve yıllık üyelik ücretini ödedikten sonra sitemize üye olabilirler.

Not 1 : Ücretli Üyelik

Site üyeliği için ödeme yapılacak banka hesap numarası, üyelik isteği formu gönderildikten sonra tarafınıza e-mail ile gönderilecektir. Hesap ücreti yatırıldıktan sonra üyelerin  site erişimine izin  hakkı verilecektir. Kullanıcı adı ve şifresi tarafınıza e-posta ile gönderilecektir. Bu şifre ve kullanıcı adı ile ücretli üyelere sitedeki tüm sayfa ve yazılara sınırsız erişim izni verilecektir.

Not  2 : Ücretli üyeler sisteme önce hesap girişi bölümünden oturum açtıktan sonra Üye Girişi bölümünden farklı bir kullanıcı adı ve şifresi ile siteye tam yetkili giriş yapacaklarıdır.

Değerli ziyaretçilerimiz…
Bize ulaştırmak istediğiniz konuları, şikayetleri, öneri ve görüşlerinizi bize yazabilirsiniz…

Hadi konuşalım 👋 Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir veya form aracılığıyla bize mesaj gönderebilirsiniz.

İletişime Geçin

Taşköprü, KASTAMONU 37400

TÜRKİYE

1-) gkvcbs@gmail.com     2-) genelkulturvecografya@gmail.com

Cep Tel : 90-5387059328

Bize İleti Gönderin

Site Statistics
  • Today's visitors: 8
  • Total visitors : 2,679
  • Total page views: 6,187