Bağlantılar : GKCBS.COM

https://gkcbs.com - https://ebameb.com - https://efe19.com

Binance  -TRT RADYO – TRT SANAT MÜZİĞİ – Cointele

 Hastane Randevu : https://www.mhrs.gov.tr/

E-Devlet Kapısı : https://www.turkiye.gov.tr/

E-Okul Meb : https://e-okul.meb.gov.tr/

Meb Eba : https://www.eba.gov.tr/#/anasayfa

MEB ( Milli Eğitim Bakanlığı ) : https://www.meb.gov.tr/

ÖSYM Aday İşlemleri : https://ais.osym.gov.tr/ Anında Spor : https://anindaskor1.com/

Binance TR : https://www.trbinance.com/

N11 Alışveriş Sitesi : https://www.n11.com/

Hepsiburada Alışveriş Sitesi https://www.hepsiburada.com/

Domain Sorgulama : https://www.webservis.com.tr/domain/domain-sorgulama/

Godaddy : https://sso.godaddy.com/https://tr.godaddy.com/

Propellerads  –   Stripe : https://stripe.com/

Payoneer : https://www.payoneer.com/

Natro : https://www.natro.com/

BtcTurk Pro : https://sso.btcturk.com/login –  https://www.btcturk.com/

WordPress : https://wordpress.com/tr/

Bitcointelegraph : https://tr.cointelegraph.com/ Yandex : https://yandex.com.tr/

TJK : https://www.tjk.org/ Coğrafya Hocası

Pegem Yayını :  https://pegem.net/

Vergi Dairesi  : https://www.gib.gov.tr/

Mobiroller     : https://my.panel.mobiroller.com/Login?Culture=tr-TR

Play Console : https://play.google.com/console/about/

Admob         : https://admob.google.com/intl/tr/home/

AdSense        : https://www.google.com/intl/tr_tr/adsense/start/

Yandex          : https://yandex.com.tr/adv/

İyzico             : https://www.iyzico.com/

                       https://merchant.iyzipay.com/auth/login

Huawei        : https://developer.huawei.com/consumer/en/

Google Search Console : https://search.google.com/search-console/about

Microsoft Store : https://developer.microsoft.com/en-us/microsoft-store

Microsoft Partner :  https://partner.microsoft.com/en-us/dashboard/home

Portal Azure : https://portal.azure.com/#home

Microsoft Hesap : https://account.microsoft.com/services?refd=account.microsoft.com

Visual : 

Ads Google : https://ads.google.com/intl/tr_TR/home/

Google Analiz : https://analytics.google.com

PopCash          : https://popcash.net/

App Store Connet : https://appstoreconnect.apple.com/login

New Story       : https://medium.com/new-story

Armut              : https://armut.com