Gizlilik Politikası

https://gkcbs.com - https://ebameb.com - https://efe19.com

Biz kimiz

Önerilen metin: Web sitemizin adresi: https://gkcbs.com

Genel Kültür ve Coğrafya Bilimi İnternet Sitesi; ücretli  üye olunabilen , Coğrafya Bilimi, Genel Kültür ve Sosyal Bilimler ile ilgili , KPSS ve ÖSYM Sınavlarına hazırlınan, akademik başarıyı hedefleyen gençlere yönelik bilimsel araştırma , bilgi , yazı ve güncel haber paylaşımı yapan bir internet sitesidir. Ürettiğimiz içerik ve dokümanlar tarafımızca hazırlanmış olup içeriklerin kopyalanarak başka bir web sitesinde yayınlanması ya da iznimiz olmadan herhangi bir kitap ya da kaynakta sunulması yasaktır.

Neden Üyelik Yapılmaktadır ? : Genel Kültür ve Coğrafya Bilimi sitesine üyelik kaydı alınmasının nedeni yayınlarımız gider masraflarını ( domain alan adı site yayın yıllık masrafı gibi giderler ) , karşılamak amacıyla olmaktadır.

Üyelik kaydı İçin Kullanıcı Adı ve Soyadı ve E- posta hesabı gereklidir. Bunun dışında kişisel bilgi istenmemektedir. Bu kişisel bilgiler internet sitemizce korunmaktadır. İnternet Sitemizde reklam yayını ara sıra olmaktadır. Reklam kodları bazı zamanlarda sitemizi yavaşlattığı takdirde veya istemediğimiz reklamları ( cinsel içerik veya kumar vb. gibi ) yayınladıkları dönemde sitemizden reklam kodlarını kaldırıp , reklam gösterimini durdurmaktayız.

Feyzi Nursal ÖZBEY

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2003 yılı mezunudur. Halen Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir Anadolu Lisesinde Coğrafya Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Bilgi paylaşma , eğitim-öğretim sürecine katkı sağlama adına açılmış aynı zaman da eğlence amaçlı kurulmuş bir sitedir.

FEYZİ NURSAL ÖZBEY